Mediaprint & Kapa
Pressegrosso,
spol. s r. o.

Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9

GPS:
50°6'45.797"N
14°35'30.304"E

tel.: 267 009 111
fax: 267 009 290

| e-mail | mapa |Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Historie a vývoj

Společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r. o. začala svou činnost již v prosinci roku 1989. Svou dnešní podobu dynamicky se rozvíjející distribuce periodického i neperiodického tisku do celé České republiky začala budovat od 1. 1. 1991.

Společnost dnes distribuuje z jednoho z nejmodernějších evropských distribučních areálů přes 1.000 titulů, z toho přes 200 ve výhradním zastoupení. Odběratelskou síť tvoří všechna prodejní místa v celé ČR, která tento sortiment prodávají. Je jich dnes přes 18.000. Po celou dobu našeho expandování na trhu jsme se snažili vycházet vždy ze zásady přizpůsobit se jak požadavkům vydavatelů, kteří nám svá periodika k distribuci dodávají, tak odběratelů, kterým tituly rozvážíme. Naší snahou samozřejmě také bylo, je a bude nejen uspokojení všech našich partnerů, ale také spokojenost zákazníků, kteří si díky nám mohou denně včas zakoupit svůj oblíbený časopis i v těch nejodlehlejších koutech České republiky. Abychom mohli nabízet všude stejně kvalitní a rychlé služby, máme obchodní zastoupení také v Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni a Ústí nad Labem.

Servis, který naše společnost poskytuje našim obchodním partnerům, je již v naši branži dostatečně znám. S cílem neustálého zdokonalování za pomoci i Vašich podnětů na něm neustále pracujeme a důkazem je i náš nový web, který poskytuje registrovaným uživatelům možnosti, které ani v západní Evropě dnes ještě nejsou běžným standardem.

Naším cílem je spokojený zákazník a uvědomujeme si své poslání.

Vyrábět může takřka kdokoliv, prodat umí pouze někdo.

Přes naši společnost budete prodávat zajisté s úspěchem.

Společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r. o. je zde k Vašim službám a děkuje všem svým dosavadním partnerům za přízeň.