Nabídka práce

16.02.2018

Do svého centrálního sídla v Praze 9, Do Čertous 2760/10 hledáme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr na oddělení pro klíčové zákazníky.

Náplní bude jednání s klíčovými zákazníky (národní i nadnárodní řetězce), správa sortimentů včetně listování nových položek, analýzy prodejů, zpracování fakturačních podkladů a dalších reportů, řešení reklamací, spolupráce při řešení úhrad.

Požadujeme SŠ vzdělání, komunikativnost a umění jednat se zákazníky, ochotu učit se novým věcem, dobrou znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook, Internet). Praxe z oblasti rychloobrátkového zboží (prodej, nákup) nebo z oblasti obchodních řetězců výhodou.

V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na email: daniel.krenek@mediaprintkapa.cz. Případné dotazy směřujte na tel. 267 009 136.

07.02.2018

Hledáme řidiče na noční rozvoz tisku pro oblast Východních Čech. Lze i na vedlejší pracovní poměr.

Bližší informace na tel.602 36 74 75 nebo email alena.blazejovska@mediaprintkapa.cz

11.01.2018

Hledáme zručné a spolehlivé pracovníky na třídění tisku pro centrálu v Praze Horních Počernicích.

Jedná se o práci u třídících linek buď v denních směnách, nebo v odpoledních směnách, případně po dohodě lze umožnit po zapracování variabilitu mezi směnami. Pracovníky přijmeme na hlavní pracovní poměr, nebo na dohodu o provedení práce. Možnost brigády i pro studenty , příležitostnou práci pro ženy na rodičovské dovolené.

Spádová oblast i pro Prahu východ vzhledem k blízkosti nádraží Horní Počernice a použití příměstských vlakových linek z oblasti Čelákovic, Říčan apod.(S2,S9,S20) a autobusových linek Poděbrady., Mochov, Zeleneč, Jirny, Horoušany apod.

Nabízíme dobré pracovní i platové podmínky, bližší informace na kontaktním telefonu vedoucí expedice 602 480 851. Nástup možný ihned nebo po dohodě.

10.1.2018

Hledáme pracovníka na stálý pracovní úvazek - vysokozdvižný vozík + zakladač (retrak).

Pracovní doba: po - pá od 6:00 do 15:00.

Nabízíme dobré pracovní i platové podmínky, bližší informace na kontaktním telefonu vedoucí expedice 602 480 851. Nástup možný ihned nebo po dohodě.